Siodła DAW MAG

Firma DAW-MAG działa od 1990 roku, a jej tradycje rodzinne sięgają lat ‘60tych. Zajmuje się produkcją sprzętu jeździeckiego: siodeł, uprzęży oraz rzędu jeździeckiego, w tym popręgów i ogłowi. Siodła i pozostałe akcesoria mogą być wykonywane według indywidualnego życzenia i wymagań klienta. Produkcja wyrobów odbywa się w oparciu o najnowsze technologie i przy użyciu materiałów o najwyższych walorach technicznych. W związku z tym produkty DAW-MAG są cenione na rynkach zagranicznych między innymi w: Anglii, Austrii, Danii, Holandii, Francji, Norwegii, Islandii, Niemczech, Włoszech, Rosji, Szwecji.

Firma zajmuje się także rekonstrukcja siodeł, naprawą i serwisem sprzętu jeździeckiego

DAW-MAG istnieje na rynku ponad 20 lat, produkowany sprzęt dostarcza najlepszym zawodnikom, m. in: Mistrz Polski w Zaprzęgach Jednokonnych - Bartek Kwiatek oraz wielokrotny Mistrz Polski i medalista Mistrzostw Świata w powożeniu zaprzęgami parokonnymi - Roman Kusz. Z zagranicznych zawodników firma może się pochwalić współpracą z najlepszym zawodnikiem norweskim Stianem Pedersenem - złotym medalistą międzynarodowych zawodów koni islandzkich w 2003, 2005, 2007 oraz 2009 r.

Gwardia Prezydenta Rosji, konne oddziały policji w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Katowicach oraz Straży Miejskiej w Łodzi, a także liczne wojskowe oddziały kawalerii to jedni z wielu klientów firmy.

Jestem zoofizjoterapeutką koni, zawodniczką w skokach przez przeszkody, ja i moje konie od lat używamy sprzętu DAW-MAG.

Aktualnie jeżdżę w modelu skokowycm „Mściwoj Kiecoń” http://www.daw-mag.pl/siodlo-msciwoj-kiecon

a wielu moich znajomych używa skokowego „grand Prixa” http://www.daw-mag.pl/siodlo-grand-prix

Oferuję profesjonalne doradztwo w zakresie dopasowania siodła, zdejmuję zdejmuję pomiar z grzbietu konia..